Увійти

ЗареєструватисяПИТАННЯ і ВІДПОВІДІ

РЕЄСТРАЦІЯ І АВТОРИЗАЦІЯ НА САЙТІ

Чи можуть юристи (НЕ адвокати) реєструватися на сайті?

Так, реєстрація на сайті доступна і адвокатам і юристам.

У правому верхньому куті будь-якої сторінки сайту натисніть на кнопку «Реєстрація» або пройдіть по посиланню, далі виберіть тип користувача - «Адвокат / Юрист», введіть електронну адресу пошти і пароль та натисніть на кнопку «Зареєструватися».

Вам на пошту прийде лист для підтвердження електронної адреси. Після підтвердження необхідно увійти в свій профіль на сайті і заповнити його. Зверніть увагу, що всі поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення

Чи можна зареєструватися юридичним особам?

Так, юридичні особи можуть зареєструватися на сайті.

Якщо ви є юридичною компанією (адвокатським утворенням), то вам при реєстрації необхідно вибрати тип користувача «юридична компанія».

Інвестором, позивачем / відповідачем може бути як фізична, так і юридична особа.

Як довго триває перевірка даних при реєстрації?

Після проходження реєстрації та заповнення анкети всі дані перевіряються адміністрацією сайту на достовірність.

Адміністрація перевіряє реєстраційні дані від 1 до 5 робочих днів, після чого ви отримуєте лист з підтвердженням реєстрації. Якщо інформація некоректна, адміністрація сайту має право відмовити користувачеві в реєстрації.

Я інвестор. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Ні. Для інвесторів реєстрація безкоштовна.

Я позивач. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Ні. Для позивачів реєстрація безкоштовна.

Я юрист/адвокат. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю юридичних компаній - $ 20 на місяць, для профілю юриста - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

Я судовий виконавець. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю компанії - $ 20 на місяць, для профілю судового виконавця - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

Я експерт. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю компанії - $ 20 на місяць, для профілю есперта - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

Я оцинювач. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю компанії - $ 20 на місяць, для профілю оцінювача - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

Я перекладач. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю компанії - $ 20 на місяць, для профілю перекладача - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

Я нотаріус. Чи є реєстрація на сайті платної для мене?

Вартість щомісячного платежу для профілю нотаріуса - $ 15 на місяць. При одноразової оплати за 12 місяців - місяць в подарунок.

ДЛЯ ПОЗИВАЧІВ

Які справи можна розмістити на сайті?

 • Господарські спори
 • Адміністративні спори
 • Цивільні спори
 • Трудові спори
 • Сімейні спори
 • Спадкові спори

Які документи позивач повинен надати при реєстрації?

При подачі заявки на розміщення справи позивач повинен заповнити первісну анкету і прикріпити основні документи, що підтверджують підставу позовних вимог. Додаткова інформація по справі може бути запрошена додатково.

Скільки часу ви будете перевіряти мою справу?

Справи перевіряються в порядку їх надходження. З моменту надходження справи, ми можемо вимагати від позивача додаткову інформацію. Швидкість вивчення вашої справи залежить від вашої співпраці і швидкості надання інформації. Якщо ваша справа відповідає нашим критеріям, ви отримаєте угоду про умови фінансування і справа буде розміщено. Зазвичай це займає до 4 тижнів.

На якій стадії судового розгляду ви розміщуєте справи?

Ми розміщуємо справи, що знаходяться на різних стадіях судового розгляду від подачі позову до апеляції.

Кому і в якому обсязі буде доступна інформація про мою справу, що потребує інвестицій?

C моменту подачі заявки на розміщення справи, вся інформація по справі підпадає під умови Угоди Користувача.

Для того, щоб дозволити нашим експертам оцінити перспективи позову і далі інвесторам приймати рішення про входження в проект, вам необхідно надати інформацію та документи, що підтверджують вашу претензію / позов.

У момент розміщення справи зареєстрованим інвесторам буде доступна тільки загальна інформація без вказівки імен. Конкретна інформація про вашу справу буде доступна тільки тим інвесторам хто залишить заявку на фінансування.

Який контроль є у позивачів над справою в разі його фінансування?

Позивач зберігає за собою право отримувати інформацію про хід справи на протязі всього часу судового розгляду. Інвестори, які фінансують справу не втручаються в хід справи або в або переговори про врегулювання спору, проте вони можуть відслідковувати інформацію у справі в особистому кабінеті. Всі рішення по справі, включаючи визначення правової позиції і всі інші процесуальні моменти визначає юрист (юридична компанія), найняті за кошти інвесторів.

Чи буде адвокат інформувати вас про хід справи?

Після того як інвестиції зроблені, ми будемо стежити за розвитком справи шляхом комунікації з адвокатом на постійній основі. Відповідно до умов договору адвокат зобов'язані інформувати нас про всі істотні зміни, що стосуються справи.

Скільки коштує розмістити справу на вашому порталі?

Наш Портал розміщує справи безкоштовно. Портал отримує комісію від суми залучених інвестицій, зазвичай це 10%., Сума виплати позивачеві і інвестору, якщо справа вирішена на вашу користь, визначається в договорі, який буде підписаний до початку фінансування. Як правило розподіл
отриманих сум / активів у разі виграшу відбувається наступним чином:
- Позивач - 50%;
- Інвестор - 40%
- Портал - 10%

Що робити, якщо моя справа не була розміщена на сайті?

Після відправки заявки на розміщення справи, адміністрація сайту і наші експерти вивчають інформацію у справі. На жаль, не всі справи проходять експертну раду і, якщо ви отримали відмову, справа не буде розміщено на сайті.
Ви також можете подати нову заявку. Кількість заявок не обмежена.

ДЛЯ АДВОКАТІВ

Як я можу розмістити справу на Портале?

Якщо у вас є перспективна справа, але вашому клієнтові потрібні інвестиції для покриття судових витрат, в тому числі на оплату вашоЇ винагороди, подайте заявку від імені позивача і отримайте фінансування на судовий процес.

Для того, щоб подати заявку Вам необхідно:
 • зареєструватися на сайті в якості позивача, пройшовши за посиланням;
 • пройти авторизацію і отримати повідомлення про успішне підтвердження аккаунта;
 • розмістити справу в особистому кабінеті, вказавши в графі «ПІБ представника» свої дані і приклавши довіреність;
 • вказати суму позову і суму інвестицій.

Які справи можуть бути розміщені на Портале?

Портал фінансує великі комерційні суперечки, в тому числі спори, що випливають з усіх видів комерційних договорів; податкові спори; банкрутство; позадоговірні делікти; інвестиційні суперечки; спори з інтелектуальної власності; корпоративні спори; міжнародний комерційний арбітраж, а також спори щодо захисту прав споживачів, відшкодування шкоди здоров'ю, суперечки "фізична особа проти корпорації", колективні позови. Детальніше - в розділі «Види фінансуємих позовів».

Які критерії для розміщення справ на Портале?

Ми оцінюємо сукупність факторів:

 • Підстава позову: Портал фінансує комерційні суперечки з добре обґрунтованими збитками, які в кілька разів більше, ніж очікувані витрати на ведення справи. Термін розгляду спору також впливає на прийняття рішення.
 • Платоспроможність відповідача: відповідач повинен бути здатний виконати судове рішення.
 • Вартість судового розгляду: витрати на судовий розгляд повинні бути прогнозовані.

Яку інформацію про справу свого клієнта я повинен надати Вашему Порталу?

При подачі заявки на розміщення справи адвокат повинен заповнити первісну анкету, обов'язково вказавши суму позову і суму необхідних інвестицій. Також необхідно прикріпити основні документи, що підтверджують підставу позовних вимог і розрахунок збитків. У процесі ознайомлення з наданими документами може бути запрошена додаткова інформація.

Що відбувається після того як я розмістив справу?

Ми почнемо проводити первинну оцінку позову і можемо зв'язатися з вами на предмет додаткової інформації. У розміщенні справи може бути відмовлено, якщо справа не відповідає зазначеним критеріям.

Скільки часу Портал перевіряє мою справу?

Справи перевіряють в порядку їх надходження. З моменту надходження справи Портал може вимагати від адвоката додаткову інформацію. Швидкість вивчення справи залежить від вашої співпраці і швидкості надання інформації. Якщо ваша справа відповідає нашим критеріям, ви отримаєте угоду про умови фінансування і справа буде розміщено. Зазвичай це займає до 4 тижнів.

На які цілі можна знайти фінансування?

Портал залучає інвестиції на такі цілі:
 • оплата послуг адвоката
 • судові мита
 • проведення правових і спеціалізованих експертиз
 • послуги нотаріусів, перекладачів
 • інші витрати, пов'язані з судовим представництвом

Кому і в якому обсязі буде доступна інформація про справу мого клієнта?

C моменту подачі заявки на розміщення справи, вся інформація по справі підпадає під Умови використання та Політику конфіденційності.

Для того, щоб дозволити експертам Портала оцінити перспективи позову і далі інвесторам приймати рішення про входження в проект, Вам необхідно надати інформацію та документи, що підтверджують претензію / позов вашого клієнта.

У момент розміщення справи на Портале зареєстрованим інвесторам буде доступна тільки загальна інформація без вказівки імен. Конкретна інформація про справу вашого клієнта буде доступна тільки тим інвесторам хто залишить заявку на фінансування.

Який контроль є у інвесторів в разі його фінансування?

Адвокат, який був найнятий за рахунок інвесторів залишає за собою всі повноваження і контроль за прийняттям рішень на протязі всього часу судового розгляду. Інвестори не втручаються в справу або переговори про врегулювання спору, проте, вони можуть відслідковувати інформацію у справі в особистому кабінеті.

Чи всі справи розміщуються на Порталі у відкритому доступі?

Не всі справи, що надходять на наш Портал, публікуються у відкритому доступі на сайті.
Спонсором Порталу є European Litigation Fund (докладніше в розділі «Спонсор Проекту»). Фонд співпрацює на постійній основі з визначеними юристами і адвокатами, в зв'язку з чим значна частина справ знаходить адвокатів оффлайн, тобто без розміщення справ в публічному доступі. Також Фонд часто може виступити в ролі інвестора або гаранта в тій чи іншій справі.

Каталог справ / справи для адвокатів

В "Каталозі справ / справи для адвокатів". Для отримання доступу до справ, необхідно зареєструватися в Єдиному Каталозі Юристів.

ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

Як я можу стати інвестором на Портале?

Вам необхідно приєднатися до нашого сервісу, зареєструвавшись в якості інвестора. Відносно інвестора діють умови конфіденційності.

Хто може стати інвестором на Портале?

Інвестором може бути як фізична, так і юридична особа, включаючи юридичні компанії, фонди, інвестиційні компанії.

Чи платить інвестор будь-які збори на Портале?

Інвестор не сплачує жодних сервісних зборів. Інвестор отримує % від доходу від виграної справи.

Наскільки інвестиції в судовий процес є ризикованими?

Інвестиції в судовий процес є високоризикованими інвестиціями, які потребують тривалого періоду розміщення (як правило, від року) і підходять для тих інвесторів, яким не потрібні високоліквідні інвестиції. Інвестори отримують частину фактично стягненої позивачами суми, тільки в разі якщо позивач виграє справу. Сума інвестицій не повертається у разі програшу в суді.

Який дохід (відсоток) я можу заробити на своїх інвестиціях?

Відсоток визначається кожного разу індивідуально, залежно від конкретного справи, і прописується в угоді. Як правило розподіл отриманих сум / активів у разі виграшу відбувається наступним чином:
- Позивач - 50%;
- Інвестор - 40%
- Портал - 10%

Як будуть захищені мої інвестиції в проект?

Інвестиції в судовий процес є високоризикованими. Інвестори отримують частину фактично стягненої позивачами суми, тільки в разі якщо позивач виграє справу. Сума інвестицій не повертається у разі програшу в суді.

Портал перед публікацією справи проводить ретельну експертну оцінку, щоб переконатися, що вона відповідає критеріям для розміщення справ на Портале і має ймовірність позитивного результату не менше 60-70%.

Як Портал вибирає справи для інвестування?

Портал оцінює сукупність факторів:

Підстава позову:
Портал фінансує комерційні суперечки з добре обґрунтованими збитками, які в кілька разів більше, ніж очікувані витрати на ведення справи. Термін розгляду спору також впливає на прийняття рішення.

Платоспроможність відповідача:
Відповідач повинен бути здатний виконати судове рішення.

Вартість судового розгляду:
Витрати на судовий розгляд повинні бути прогнозовані.

Як визначається запропонована ціна для інвестицій?

Портал спільно з позивачем і адвокатом визначає розмір необхідних витрат на ведення справи. Як правило, Портал розміщує справи, витрати за якими оцінюються в суму не більше 10% від суми позову.

Чи може інвестор впливати на вибір адвоката у справі?

Інвестор може запропонувати кандидатуру адвоката / юриста, яка повинна бути затверджена позивачем.

Як я зможу відстежувати процес у справі, в яке я інвестував?

Портал оновлює дані і дозволяє Інвесторові стежити за ходом справи в режимі онлайн в особистому кабінеті. Інвестору доступна інформація, що відноситься до судового процесу, яка відображає актуальний стан справи в суді.

Чи може інформація про те, що я інвестував у справу, стати публічною? Хто безпосередньо займатиметься організацією моїх інвестицій?

 • Ваші інвестиції в судові процеси не розкриваються Порталом для третіх осіб без Вашої попередньої згоди або без рішення суду.
 • Портал взагалі не публікує з міркувань конфіденційності список інвесторів.
 • Портал.com проводить закриті вечори знайомств з інвесторами, про які кожен учасник інформується заздалегідь, погоджуючись з присутністю осіб, які запрошені.
 • Портал періодично пропонує тому чи іншому інвестору індивідуальні пропозиції про знайомство з інвестором або з венчурним капіталістом, за умови згоди інвестора та при наявності підстав вважати, що така зустріч буде результативна для обох сторін.
 • Портал бере на себе всі організаційні питання зустрічі. Питанням організації інвестицій осіб, зареєстрованих в даному розділі, будуть займатися інвестиційні банкіри, які мають досвід проведення подібних операцій в швейцарському інвестиційному банку "Сredit Suisse", бельгійському "КВС", австралійському офісі "Renaissance Capital". Операційні процедури багато в чому запозичені у британського "Burford Capital".

Я зареєструвався, тим не менше не бачу деталей розміщеної справи в Каталозі справ / Справи для інвесторів?

Як правило, позивачі хочуть ідентифікувати інвестора до того, як дати доступ до деталей справи. Подайте заявку на фінансування, з Вами зв'яжеться фахівець Порталу і розповість про подальші кроки. Взагалі, реєстрація – це тільки перший крок.

Як багато часу проходить між подачею заявки на фінансування справи і її схваленням для інвестора?

Всі повноваження і контроль за прийняття рішення по справі (включаючи схвалення кандидатури інвестора) залишаються за Експртною Радою. Як правило, інвестори хочуть отримати більш детальну інформацію по справі, а Експерти хочуть ідентифікувати інвестора до того, як дати доступ до деталей справи.

Тому перш за все інвестору необхідно надати свої дані. Після перевірки цих даних інвестор зможе отримати доступ до інформації, яка запитується.

Швидкість розгляду заявки інвестора на фінансування багато в чому залежить від швидкості надання інвестором запитуваних даних.

Чи всі справи розміщуються на Порталі у відкритому доступі?

Не всі справи, що надходять на наш Портал, публікуються у відкритому доступі на сайті.

Спонсором Порталу є European Litigation Fund (докладніше в розділі «Спонсор Проекту»). Фонд співпрацює на постійній основі з визначеними юристами і адвокатами, в зв'язку з чим значна частина справ знаходить адвокатів оффлайн, тобто без розміщення справ в публічному доступі. Також Фонд часто може виступити в ролі інвестора або гаранта в тій чи іншій справі.

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Як здійснюється захист даних на сайті?

Сервіс Порталу діє в повній відповідності з Законом «Про захист персональних даних» і не передає дані третім особам. Інформація по справі позивача передається адвокату або інвестору тільки за згодою позивача.

Що робити, якщо я не знайшов відповідь на своє питання?

Якщо ви не знайшли відповідь в розділі «FAQ» задайте своє питання через форму зворотного зв'язку. Ми відповімо вам в найкоротші терміни.

ПИТАННЯ ПРО КОЛЕКТИВНІ ПОЗОВИ

Що таке колективний позов?

Колективний (груповий) позов - одна з форм судового процесу, коли велика група людей колективно подає позов до відповідача, або від імені такої групи виступає третя особа, яка діє в її інтересах.

Хто виступає ініціатором?

Це може бути як учасник правовідносини, так і не учасник правовідносини (орган держвлади, прокурор, громадське об'єднання, уповноважений з прав людини, громадянин).

Які підстави для подачі колективного позову?

Підставою для подачі колективного позову є нанесення будь-якої шкоди групі осіб. Такі позови виправдані в тому разі, коли велика група осіб має однакові претензії, а індивідуальні претензії досить невеликі в грошовому вираженні і невигідні, якщо їх подавати окремо.

Яке коло осіб охоплює колективний позов?

Це може бути невизначене коло громадян або обмежена група громадян, яка приєдналася за певним механізмом.

Які вимоги заявляються?

Це можуть бути пресекальні (примусове припинення протиправних дій, що завдають шкоди) або відновлювальні (визнання права, визнання заперечної операції недійсною, присудження до виконання обов'язку, відшкодування збитків, компенсація моральної шкоди та ін.

Які переваги у колективного позову?

 • колективний позов дозволяє скоротити витрати, як грошей, так і часу. Колективні позови істотно скорочують судові витрати позивачів;
 • колективний позов виключає винесення суперечливих судових рішень по одним і тим же питанням;
 • колективний позов допомагає психологічно протистояти фінансово сильної сторони - "разом нас багато";
 • колективні резонансні позови привертають увагу громадськості і ЗМІ, що підвищує шанси на неупереджений судовий розгляд.
 • За допомогою таких позовів по всьому світу громадяни відсуджують у великих компаній сотні мільйонів доларів за типові правопорушення і відновлюють порушені права.

ПИТАННЯ ПРО РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГАХ

Якщо я заповнив і зберіг свій публічний профіль в особистому кабінеті, але не сплатив його, чи буде він видно позивачам

Ні, профіль видно не буде, але дані будуть збережені в особистому кабінеті, до оплати.

Чи можна оплатити розміщення в Єдиному Каталозі відразу на кілька місяців вперед?

Можна.

Як збільшити кількість переглядів мого профілю в Єдиному Каталозі?

Для збільшення кількості переглядів Вашого профілю в Єдиному Каталозі рекомендуємо:

 1. Розміщувати більше інформації про ваші успіхи, досягнення, додавати посилання на справи, в яких Ви брали участь, що дозволить потенційним клієнтам отримати більш повне уявлення про Вашу кваліфікацію та досвід;
 2. Вибирати в якості основної більш вузьку спеціалізацію (наприклад, замість «громадянське право» вказати «сімейне право» і т.п.);
 3. Розміщувати фотографію в діловому стилі;
 4. Оплачувати розміщення профілю на кілька місяців вперед, що дозволить підняти ваш профіль на верхні рядки в Єдиному Каталозі.

Publish modules to the "offcanvas" position.