Увійти

ЗареєструватисяДохідність інвестицій в судовій справі

ВИКОРИСТОВУЙТЕ НИЗЬКИЙ ПОРІГ ВХОДУ В СУДОВІ ІНВЕСТИЦІЇ

ПАНОВЕ ІНВЕСТОРИ - ЦЕ ВАША ПРИБУТКОВІСТЬ! 

Поняття Літігаціонного фінансування

Літігаціонное фінансування - це покупка юридичних позовів, як правило у позивачів. У нашому випадку покупка позовів - це робоча назва. Ми не плануємо сплачувати за позови живими грошима. Як правило ми пропонуємо позивачеві передати нам позов безкоштовно в обмін на фінансування нами цього позову. При цьому ми приймаємо на себе ризики програшу в справі. У разі ж виграшу ми отримуємо значну частку від суми позову. Відбір позовів дуже жорстокий. Вимоги, що пред'являються до позовів, дуже високі. Позов повинен забезпечувати мінімум 70% ймовірністі виграшу.

Міжнародний досвід Літігаціонного фінансування

Об'єм ринку літігаціонного фінансування в країнах Заходу за різними оцінками впритул наблизився в цьому році до позначки 10 мільярдів доларів. Флагман цього ринку - Burford Capital має операційний портфель позовів в 2 мільярди доларів. І це тільки початок. Ще вісім років тому Burford Capital починав як група інвестбанкірів і венчурних капіталістів. З дуже невеликий за мірками західного інвестиційного банкінгу суми, що не перевищує 10 мільйонів. Вкладення в проект, що знаходиться на стику інвестиційного банкінгу та юриспруденції довів свою мега-прибутковість.

В принципі надзвичайна прибутковість цього бізнесу не підлягає сумніву. За словами Burford Capital, справи, які були завершені до теперішнього часу, принесли 75% прибутку на вкладений капітал. З моменту виходу на Лондонську Біржу альтернативних інвестицій (AIM) в 2009 році акції виросли приблизно на 1500 відсотків, і зараз компанія оцінюється в 3,3 мільярда фунтів стерлінгів (4,4 мільярда доларів) що зробило засновників юристів Крістофера Богарта і Джонатана Молота мільйонерами.

За які позови ми беремося і яке економічне обґрунтування відбору позовів ми використовує

Ми беремося за фінансування того чи іншого позову в тому випадку, якщо сума потенційного виграшу приблизно в 10 разів перевищує суму витрат на нього.

ПРИКЛАД:
Сума позову становить 1 000 000 грн.
Судове мито (1,5%) - 15 000 грн.
Оплата адвокатів - 85 000 грн.
РАЗОМ: 100 000 грн.

Тобто при всіх інших умовах відбору позову пропорція 1:10 (1 000 000 до 100 000 в нашому випадку) повинна дотримуватися.

РОЗПОДІЛ ПРИБУТКУ:
• Позивач - 50% від суми виграного позову.
• Інвестор - 40% від суми виграного позову.
• Наша платформа (www.litigationfinanceportal.com) - 10% від зібраної суми.
litigationfinanceportal.com не публікує з міркувань конфіденційності список інвесторів.
litigationfinanceportal.com проводить закриті вечори знайомств з інвесторами, про які кожен учасник інформується заздалегідь, погоджуючись з присутністю осіб, які запрошені.
litigationfinanceportal.com періодично пропонує тому чи іншому інвестору індивідуальні пропозиції про знайомство з інвестором або з венчурним капіталістом, за умови згоди інвестора та при наявності підстав вважати, що така зустріч буде результативна для обох сторін.
litigationfinanceportal.com бере на себе всі організаційні питання зустрічі, питанням організації інвестицій осіб, зареєстрованих в даному розділі, будуть займатися інвестиційні банкіри, які мають досвід проведення подібних операцій в швейцарському інвестиційному банку "Сredit Suisse", бельгійському "КВС", австралійському офісі "Renaissance Capital".
Операційні процедури багато в чому запозичені у британського літігаційного фонду "Burford Capital". www.burfordcapital.com

Publish modules to the "offcanvas" position.