Увійти

ЗареєструватисяІнвесторам

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПЕРЕВАГИ БУТИ ПЕРШИМИ НА ЦЬОМУ РИНКУ

Судове інвестування - інноваційний інструмент, він дозволяє інвесторам отримувати високий дохід за короткий термін. Якщо Ви інвестор і хочете заробляти від 40 відсотків річних, вивчіть новий інвестиційний продукт - судові інвестиції.

Ми забезпечуємо доступ позивачів і відповідачів до правосуддя

За допомогою наших інвесторів позивачі та відповідачі оплачують послуги адвокатів і інші витрати на ведення справ в суді.

Наш продукт дозволяє інвестувати з коротким терміном окупності

Кошти, вкладені в фінансування судового процесу, в разі перемоги в суді можуть принести інвесторові хороший дохід за короткий термін. Інвестуючи в перспективні справи можна отримати дохід істотно вище ніж від вкладення в стандартні інструменти інвестування.За допомогою наших інвесторів позивачі та відповідачі оплачують послуги адвокатів і інші витрати на ведення справ в суді.

Ми допомагаємо інвесторам отримувати високий інвестиційний дохід

Інвестуючи в перспективні справи можна отримати дохід істотно вище ніж від вкладення в стандартні інструменти інвестування.За допомогою наших інвесторів позивачі та відповідачі оплачують послуги адвокатів і інші витрати на ведення справ в суді.

Одним з напрямків нашого бізнесу є інвестування колективних позовів

Ми збираємо пул позовів і починаємо діяти в інтересах групи осіб, які заявили свої права.Одним з напрямків нашого бізнесу є інвестування колективних позовів. Ми збираємо пул позовів і починаємо діяти в інтересах групи осіб, які заявили свої права.aaІнвестуючи в перспективні справи можна отримати дохід істотно вище ніж від вкладення в стандартні інструменти інвестування.За допомогою наших інвесторів позивачі та відповідачі оплачують послуги адвокатів і інші витрати на ведення справ в суді.

ІНВЕСТУЙТЕ В СУДОВІ СПРАВИ

Наш експертний аналіз дозволяє інвесторам оцінити інвестиційні перспективи справи. Справи, розміщені на нашому сайті попередньо проходять сувору процедуру перевірки та аналізу. Due diligence включає в себе правову експертизу позову, інтерв'ю з позивачем, перевірку платоспроможності відповідача, аналіз бюджету для ведення процесу, судову перспективу справи.

СЛІДКУЙТЕ ЗА ХОДОМ СПРАВИ

Ми системно оновлюємо дані і дозволяєм інвесторові стежити за ходом справи в режимі онлайн в особистому кабінеті. Інвестору доступна інформація про сторони процесу, юрисдикції, предмет спору, хронології розгляду справи та інші ключові чинники.

ЗАРОБЛЯЙТЕ ПРИБУТОК

Якщо вимоги позивача будуть задоволені, інвестор отримує до 40% від суми виграшу. Прибутковість таких інвестицій може скласти до 100% і вище від суми вкладень. Збільште диверсифікацію ризиків шляхом додавання нових інвестицій в свій портфель.

ІНВЕСТИЦІЇ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

Інвестори отримують частину отриманої позивачами суми тільки в разі якщо позивач виграє справу. Сума інвестицій не повертається у разі програшу в суді.

Publish modules to the "offcanvas" position.