Увійти

ЗареєструватисяЯк ми працюємо з інвесторами

Працюючи з інвесторами, ми вважаємо своїм першочерговим завданням забезпечення прибутковості їх вкладень. В деякі справи, що ми виставили на нашій платформі, ми інвестуємо власні кошти разом з інвесторами.
Ми гарантуємо інвесторам правильне і прозоре використання їх коштів. Нашим принципом є три непорушних правила:

  • Ми пропонуємо вкладення тільки в справи, потенціал виграшу яких перевищує суму необхідних вкладень мінімум в 10 разів.
  • Імовірність виграшу повинна бути не менше 70%.
  • Виконання судового рішення не має бути складним або неможливим. Тобто предметом позову має бути ліквідний актив.
Як правило ми не погоджуємося, щоб позов продовжував бути зареєстрований на початковому позивачі. Позов найчастіше реєструється на фірму, яку ми створюємо і засновниками якої (для кожного окремого позову) виступлять самі інвестори, які вирішили інвестувати в справу.

Коли необхідна сума зібрана для фінансування позову, ми проводимо закриту зустріч інвесторів, що вклали свої кошти в справу (позов). На цій зустрічі інвестори підписують необхідні документи, після яких ми вживаємо всіх необхідних заходів для виграшу процесу (виплата судового мита, найм адвокатів, експертів і так далі).

Інвестори інформуються про проведені виплати і про хід справи. Після закінчення процесу ми забезпечуємо розподіл виграшу пропорційно до внесків інвесторів.

Як правило розподіл отриманих сум / активів у разі виграшу відбувається наступним чином:

  • Позивач - 50%
  • Інвестор - 40
  • Портал - 10%

При цьому ми вважаємо своим обов'язком нагадати, що фінансування позовів є високоризикових видом інвестування. У разі програшу в суді инвестици не повертаються.

Publish modules to the "offcanvas" position.