Увійти

ЗареєструватисяЯк ми працюємо з позивачами

Працюючи з позивачами, ми завжди пам'ятаємо, що на нас лежить відповідальність за виграш позову, який ми розміщуємо на нашій платформі. Будучи організаторами всього процесу, ми не тільки розміщуємо позов, а ще і залучаємо інвесторів, готових слідувати нашим рекомендаціям вкласти свої кошти в той чи інший позов.

Ми часто нагадуємо позивачам, які звернулися до нас, що за своєю структурою ми нагадуємо біржу. Біржу позовів. І подібно до будь-якої іншої біржі, своїм завданням ми бачимо чітке забезпечення процедур котирування і розрахунку. Тільки в ролі предмета котирування на нашої «біржі» виступають не акції, а позови.

І для забезпечення чіткості процедур, як правило, ми підписуємо з позивачем договір поступки позову. Значною мірою така практика обумовлена необхідністю створення гармонії в відношенні трьох сторін процесу - позивачів, інвесторів і юристів. Ми ж виступаємо як нейтральний, рівновіддалений від усіх організатор процесу. Часто буває так, що на один позов претендує кілька інвесторів, а буває так, що пропозиція надходить від одного, але на весь обсяг позову. Дотримання балансу в таких питаннях і є нашим завданням. Ми безумовно проводимо діагностику позову, виписуємо свої рекомендації, як позивачеві, так і потенційним інвесторам, підтримуємо постійний контакт з адвокатами, яких ми наймаємо на цю справу.

Незважаючи на те, що ми фінансуємо і забезпечуємо проведення всіх необхідних дій на всіх етапах, ми інформуємо позивача на всіх стадіях процесу.

Розміщення справи на Порталі безкоштовно. При тому, що імовірність виграшу за нашими оцінками повинна бути не менше 70%.

Портал отримує комісію від суми залучених інвестицій, зазвичай це 10%.

Сума виплати позивачеві і інвестору, якщо справа вирішена на вашу користь, визначається в договорі, який буде підписаний до початку фінансування. Як правило розподіл отриманих сум / активів у разі виграшу відбувається наступним чином:

  • Позивач - 50%
  • Інвестор - 40%
  • Портал - 10%  

Publish modules to the "offcanvas" position.